Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Gadu Gadu: 1882 Skype: lukasz.piec
Telefon: +48 609 155 573 E-mail: info@lukaszpiec.pl

Masz dodatkowe pytania?

Nie zwlekaj, napisz do nas

Sophia Electric

Sophia Electric
Sophia Electric zajmuje się sprzedażą wzmacniaczy oraz lamp elektronowych. Kluczowe produkty zostały przedstawione w bardzo przejrzysty sposób - duże zdjęcia, tabele z parametrami oraz zbiory opinii i testów na temat danego produktu. Każdy produkt posiada komplet informacji na temat gwarancji oraz cen, jak i możliwości zamówienia towaru poprzez formularz zamówienia lub telefonicznie.

System został dostosowany do niezliczonej liczby wersji językowych, które względem siebie są autonomiczne, niezależne. W ten sposób Klient może stworzyć niejako kilka różnych struktur serwisu.

W wybranych miejscach serwisu prezentowane są zdjęcia, które poprawiają wizualną stronę projektu. Klient samodzielnie decyduje o zdjęciach, które są wyświetlane - może samodzielnie dodawać kolejne zdjęcia, zmieniać aktualne, bądź usuwać wybrane pozycje. W miejsce zdjęcia możemy wstawić reklamę promującą jakąś bieżącą promocję lub informację o konkursie itp. - zastosowanie narzędzia jest bardzo szerokie.
Prosimy pamiętać, że nasza firma w 90% realizowanych projektów nie odpowiada za umieszczenie i rozmieszczenie treści w produkowanych serwisach internetowych. Wynika to z tego, iż Klienci samodzielnie chcą przetestować i poznać wdrożony System Zarządzania Treścią (CMS).

Edytor tekstowy, to podstawa systemu CMS

NOWOŚĆ! Specjalista od animacji flash - Mariusz Henn - który współpracuje z firmą od kilku lat, opracował mechanizm nowego narzędzia. Pragniemy zaprezentować Państwu KATALOG FLASH. Jak to działa? Dlaczego jest jedyne w swoim rodzaju? Na te i inne pytania odpowie autor aplikacji - napisz e-maila. Jeżeli chcesz przewrócic stronę, chwyć za róg kartki i ją przeciągnij, tak po prostu!

Narzędzie jest nieustannie rozwijane - poprawiamy błędy i niedociągnięcia. Wszelkie uwagi oraz sugestie bardzo proszę przesłać do autorów - napisz wiadomość