Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Gadu Gadu: 1882 Skype: lukasz.piec
Telefon: +48 609 155 573 E-mail: info@lukaszpiec.pl

Masz dodatkowe pytania?

Nie zwlekaj, napisz do nas

Spółdzielnia Pracy OŚWIATA

Spółdzielnia Pracy OŚWIATA

Jedna z najstarszych i największych instytucji edukacji niepublicznej. Firma świadczy usługi edukacyjne i turystyczne dostosowane do potrzeb każdej grupy klientów - począwszy od tych najmłodszych w przedszkolach i szkołach, a skończywszy na osobach dorosłych.

W przypadku tego projektu na pewno warto wspomnieć o bardzo szerokiej funkcjonalności modułu GRADACJI UPRAWNIEŃ - prawa do moderowania wybranych części serwisu. Administrator główny ma możliwość tworzenia kont tzw. "moderatorów". Każdy moderator ma dostęp do wybranej części treści (Jan Kowalski obsługuje KATOWICE, Zosia Samosia - GLIWICE itd.). To bardzo poręczne i wygodne.

Klient w dowolny sposób może budować menu oraz kolejne poziomy zagłębienia. Do każdej stworzonej podstrony istnieje możliwość podłączenia wcześniej stworzonej galerii zdjęć, dzięki wdrożonej funkcji menadżera galerii. 

Prosimy pamiętać, że nasza firma w 90% realizowanych projektów nie odpowiada za umieszczenie i rozmieszczenie treści w produkowanych serwisach internetowych. Wynika to z tego, iż Klienci samodzielnie chcą przetestować i poznać wdrożony System Zarządzania Treścią (CMS).

Edytor tekstowy, to podstawa systemu CMS

Inne projekty realizowane dla OŚWIATA KATOWICE

NOWOŚĆ! Specjalista od animacji flash - Mariusz Henn - który współpracuje z firmą od kilku lat, opracował mechanizm nowego narzędzia. Pragniemy zaprezentować Państwu KATALOG FLASH. Jak to działa? Dlaczego jest jedyne w swoim rodzaju? Na te i inne pytania odpowie autor aplikacji - napisz e-maila. Jeżeli chcesz przewrócic stronę, chwyć za róg kartki i ją przeciągnij, tak po prostu!

Narzędzie jest nieustannie rozwijane - poprawiamy błędy i niedociągnięcia. Wszelkie uwagi oraz sugestie bardzo proszę przesłać do autorów - napisz wiadomość