Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Gadu Gadu: 1882 Skype: lukasz.piec
Telefon: +48 609 155 573 E-mail: info@lukaszpiec.pl

Masz dodatkowe pytania?

Nie zwlekaj, napisz do nas

TechnoColor - strona firmowa

TechnoColor - strona firmowa
Projekt stworzony dla zaprzyjaźnionej firmy z Katowic. Jest to pierwszy etap naszej współpracy, bowiem na horyzoncie jest wiele nowych, ciekawych pomysłów, aczkolwiek na razie niczego nie zdradzę - proszę o dozę cierpliwości. Firmowa strona drukarni TechnoColor jest pierwszą, która została oparta o najnowszą wersję mojej aplikacji - systemu CMS. Szybki, lekki, nowoczesny - tak po krótce można opisać stworzony serwis internetowy.

Poniżej przedstawiam ciekawsze możliwości, które posiada system TechnoColor:
  1. możliwość tworzenia struktury menu, dowolnie, bez ograniczeń
  2. system aktualności oraz promocji
  3. możliwość publikowania galerii zdjęć
  4. animacja flash bazuje na plikach .php
  5. mod_rewrite dla zwiększenia skuteczności strony w Google itp.
Prosimy pamiętać, że nasza firma w 90% realizowanych projektów nie odpowiada za umieszczenie i rozmieszczenie treści w produkowanych serwisach internetowych. Wynika to z tego, iż Klienci samodzielnie chcą przetestować i poznać wdrożony System Zarządzania Treścią (CMS).

Edytor tekstowy, to podstawa systemu CMS

NOWOŚĆ! Specjalista od animacji flash - Mariusz Henn - który współpracuje z firmą od kilku lat, opracował mechanizm nowego narzędzia. Pragniemy zaprezentować Państwu KATALOG FLASH. Jak to działa? Dlaczego jest jedyne w swoim rodzaju? Na te i inne pytania odpowie autor aplikacji - napisz e-maila. Jeżeli chcesz przewrócic stronę, chwyć za róg kartki i ją przeciągnij, tak po prostu!

Narzędzie jest nieustannie rozwijane - poprawiamy błędy i niedociągnięcia. Wszelkie uwagi oraz sugestie bardzo proszę przesłać do autorów - napisz wiadomość