Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Gadu Gadu: 1882 Skype: lukasz.piec
Telefon: +48 609 155 573 E-mail: info@lukaszpiec.pl

Masz dodatkowe pytania?

Nie zwlekaj, napisz do nas

Treningi pamięci, kursy szybkiego czytania

Treningi pamięci, kursy szybkiego czytania
Powstał bardzo rozbudowany serwis szkoleniowy. System, który przygotowałem obsługuje sprzedaż szkoleń online, daje możliwość prezentowania artykułów w przeróżnej formie. Co więcej, Klient ma kontrolę nad zawartością menu nawigacyjnego, które jak widać ciągle się powiększa. Jest bardzo bogate. System CMS został połączony z mailbootem oraz platformą szkoleniową Moodle. Wszystkich serdecznie zapraszam! :-)

Ciekawsze funkcje systemu:
  1. możliwość dzielenie treści wybranej podstrony lub artykułu na kilka części
  2. możliwość tworzenia menu nawigacyjnego dla wybranej podstrony, czy artykułu
  3. możliwość tworzenia tabelek i ramek, które zostały zdefiniowane w arkuszu CSS. Klient wstawia odpowiednio sformatowane tagi za pomocą edytora tekstowego. Jednym kliknięciem myszki, ramka wokół tekstu wygląda tak, jak tego sobie życzymy.
  4. system dba o to, aby treści publikowane w serwisie nie posiadały "samotnych" liter na końcu poszczególnych linijek tekstu. Jeśli na końcu danej linii widzimy "luźną" literę z, w, i itd. jest ona przenoszona do kolejnej linii, na jej początek.
Uwaga! Aktualizacja Dodane zostały nowe funkcje.
  • możliwość polecenia strony osobie znajomej
  • możliwość dopisania strony do ulubionych
  • możliwość korzystania z kodów rabatowych, na podstawie których użytkownik uzyskuje rabat
Prosimy pamiętać, że nasza firma w 90% realizowanych projektów nie odpowiada za umieszczenie i rozmieszczenie treści w produkowanych serwisach internetowych. Wynika to z tego, iż Klienci samodzielnie chcą przetestować i poznać wdrożony System Zarządzania Treścią (CMS).

Bardzo funkcjonalny sklep internetowy!

Edytor tekstowy, to podstawa systemu CMS

Inne projekty realizowane dla SOCRATES

NOWOŚĆ! Specjalista od animacji flash - Mariusz Henn - który współpracuje z firmą od kilku lat, opracował mechanizm nowego narzędzia. Pragniemy zaprezentować Państwu KATALOG FLASH. Jak to działa? Dlaczego jest jedyne w swoim rodzaju? Na te i inne pytania odpowie autor aplikacji - napisz e-maila. Jeżeli chcesz przewrócic stronę, chwyć za róg kartki i ją przeciągnij, tak po prostu!

Narzędzie jest nieustannie rozwijane - poprawiamy błędy i niedociągnięcia. Wszelkie uwagi oraz sugestie bardzo proszę przesłać do autorów - napisz wiadomość