Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Gadu Gadu: 1882 Skype: lukasz.piec
Telefon: +48 609 155 573 E-mail: info@lukaszpiec.pl

Masz dodatkowe pytania?

Nie zwlekaj, napisz do nas

viola morlinghaus_home

viola morlinghaus_home
Klient zza granicy, tym razem obsługuję pobliskich sąsiadów z Niemiec. Na podstawie dostarczonego projektu graficznego przygotowana została strona internetowa prezentująca testy "umysłowe" oraz po krótce ofertę Klienta. Wszelka treść oraz pytania testowe są edytowalne z poziomu panelu administracyjnego, który został podłączony. W prawdzie projekt jest w większości oparty o pliki graficzne ( to ścisły wymóg Klienta), ale mimo to, według mnie jest dość ciekawy, inny niż wszystkie. Oceńcie sami.

W tym projekcie dużą rolę (kluczową rolę) odebrał edytor tekstowy, który jest obecny w moim systemie. Za jego pośrednictwem Klient w bardzo prosty sposób może formatować treść swoich podstron.
Prosimy pamiętać, że nasza firma w 90% realizowanych projektów nie odpowiada za umieszczenie i rozmieszczenie treści w produkowanych serwisach internetowych. Wynika to z tego, iż Klienci samodzielnie chcą przetestować i poznać wdrożony System Zarządzania Treścią (CMS).

Edytor tekstowy, to podstawa systemu CMS

NOWOŚĆ! Specjalista od animacji flash - Mariusz Henn - który współpracuje z firmą od kilku lat, opracował mechanizm nowego narzędzia. Pragniemy zaprezentować Państwu KATALOG FLASH. Jak to działa? Dlaczego jest jedyne w swoim rodzaju? Na te i inne pytania odpowie autor aplikacji - napisz e-maila. Jeżeli chcesz przewrócic stronę, chwyć za róg kartki i ją przeciągnij, tak po prostu!

Narzędzie jest nieustannie rozwijane - poprawiamy błędy i niedociągnięcia. Wszelkie uwagi oraz sugestie bardzo proszę przesłać do autorów - napisz wiadomość