Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Gadu Gadu: 1882 Skype: lukasz.piec
Telefon: +48 609 155 573 E-mail: info@lukaszpiec.pl

Masz dodatkowe pytania?

Nie zwlekaj, napisz do nas

Zawód Inwestor Giełdowy

Zawód Inwestor Giełdowy
Pierwsze w Polsce profesjonalne szkolenie giełdowe! Jestem tymbardziej dumny, ponieważ kompleksowo obsługuję firmę Łukasza Milewskiego pod kątem technologii internetowych. Serwis internetowy Inwestora Giełdowego istnieje już jakiś czas, sam nie wiem dlaczego informacja o tym projekcie pojawia się dopiero teraz (21.12.2008).

Projekt graficzny został przygotowany przez NetStandard. Szkielet serwisu oraz wdrożenie systemu zarządzania treścią (CMS), to moje zadanie. Jedną wspólną cechą serwisów internetowych Łukasza Milewskiego jest system newsletterów. Na każdej ze stron użytkownik może pozostawić swój adres e-mail, który - za sprawą stworzonej aplikacji - jest przyporządkowany do odpowiedniego działu tematycznego.

Specjalnie na potrzeby szkoleń oferowanych przez firmę Łukasz Milewski została przygotowana aplikacja, która obsługuje wszelkie rezerwacje klientów. Przewiduje przeróżne terminy szkoleń, czas ich trwania (X dni). Obsługuje płatność z góry oraz za sprawą wcześniej uiszczonej zaliczki.

Dowiedz się więcej o mojej współpracy z Łukaszem Milewskim

Prosimy pamiętać, że nasza firma w 90% realizowanych projektów nie odpowiada za umieszczenie i rozmieszczenie treści w produkowanych serwisach internetowych. Wynika to z tego, iż Klienci samodzielnie chcą przetestować i poznać wdrożony System Zarządzania Treścią (CMS).

Edytor tekstowy, to podstawa systemu CMS

NOWOŚĆ! Specjalista od animacji flash - Mariusz Henn - który współpracuje z firmą od kilku lat, opracował mechanizm nowego narzędzia. Pragniemy zaprezentować Państwu KATALOG FLASH. Jak to działa? Dlaczego jest jedyne w swoim rodzaju? Na te i inne pytania odpowie autor aplikacji - napisz e-maila. Jeżeli chcesz przewrócic stronę, chwyć za róg kartki i ją przeciągnij, tak po prostu!

Narzędzie jest nieustannie rozwijane - poprawiamy błędy i niedociągnięcia. Wszelkie uwagi oraz sugestie bardzo proszę przesłać do autorów - napisz wiadomość