Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Gadu Gadu: 1882 Skype: lukasz.piec
Telefon: +48 609 155 573 E-mail: info@lukaszpiec.pl

Masz dodatkowe pytania?

Nie zwlekaj, napisz do nas

96


 • The Electric Picture Co

  The Electric Picture Co

  Jest to jeden z kilku Klientów zagranicznych, akurat ten - z Londynu. Strony internetowa firmy, która zajmuje się DVD recordingiem. Na poczet projektu został wdrożony system zarządzania treścią (CMS), gdzie administrator zarządza tekstem w poszczególnych działach oraz - wedle życzenia -obrazem tła na danej podstronie.

 • Piotr Trysła

  Piotr Trysła

  Laboratorium Sztuki Pi przekazało do realizacji kolejną stronę internetową. Na podstawie dostarczonego projektu graficznego zaimplementowałem mój system CMS oraz napisałem kod (HTML/CSS) całej strony. Na potrzeby prowadzenia bloga, został wdrożony odpowiedni mechanizm, który takowe możliwości daje. Za pomocą panelu administracyjnego Klient może dodawać nowe artykuły, zdjęcia do galerii, wpisy do bloga, edytować treść na poszczególnych podstronach.

 • Grupa Pro-Car

  Grupa Pro-Car

  Przygotowałem odświeżoną wersję serwisu internetowego dla firmy, z którą współpracuję od bardzo dawna. Nowa strona jest nieodzownie związana z nową ofertą Grupy Pro-Car. Serwis internetowy został podzielony na 3 części: sprzedaż samochodów, serwis oraz wynajem samochodów. Całość została oparta o najnowszą wersję mojego systemu CMS. Szczegóły dotyczące ciekawszych funkcji znajdują się w dalszej części opisu...

 • MARK-BUD

  MARK-BUD

  Na zlecenie Firmy dust przygotowałem projekt strony internetowej dla firmy Mark-Bud. Grafik dostarczył projekt graficzny, ja zająłem się jego optymalizacją, cięciem oraz napisaniem kodu. Cała treść strony (informacje w poszczególnych działach) została wprowadzona przez jednego z pracowników Mark-Buda.

 • Available-Art

  Available-Art

  Klient określił swoje wymagania odnośnie designu strony - postawił na prostotę. W mojej gestii było stworzenie systemu zarządzania treścią niniejszego serwisu. Odpowiednio przygotowany panel administracyjny jest w stanie obsłużyć zarówno polską, jak i angielską wersję strony. Available-Art organizuje międzynarodowe wystawy grupowe. Wszystkiemu przyświeca jeden cel - udostępnić sztukę dla szerszej publiczności.


Od stycznia
2010 roku należymy do grona partnerów biznesowych firmy 4people, lidera w kwestii pozycjonowania serwisów internetowych. »»

Referencje Klientów

Właściciele klubu Solec z Warszawy dziękują p. Łukaszowi Piec za stworzenie systemu zarządzania treścią strony internetowej CMS dostosowanego specjalnie do potrzeb tej strony (www.solec.waw.pl). Pan Łukasz Piec prezentuje bardzo profesjonalny poziom zarówno samego programowania jak i... »»

Klient: SOLEC

Pan Łukasz Piec podjął się stworzenia dla naszej firmy serwisu www opartego o autorski system CMS. Wiele rozwiązań zastosowanych na naszej stronie stworzonych było na indywidualne zamówienie i dostosowane specjalnie do naszych potrzeb. Wdrożenie całego systemu przebiegało bardzo sprawnie... »»

Klient: ENERGO PRO S.C.

Pan Łukasz Piec wykonał dla mnie rozbudowany serwis internetowy wraz z modułem obsługującym sprzedaż i kontakty z klientami. Praca wykonana została bardzo dobrze. Również jakość zrealizowanych zadań nie budzi zastrzeżeń.Podkreślam profesjonalizm i wysokie kompetencje zawodowe... »»

Klient: SOCRATES

Firma nasza zleciła Panu Łukaszowi Piec wykonanie systemu zarządzania treścią na naszej stronie www.Ze zlecenia Pan Łukasz Piec wywiązał się wzorowo, wykonując doskonałe oprogramowanie w pełni zadowalające nasze oczekiwania.Z pełną odpowiedzialnością polecamy usługi... »»

Klient: Kingsign Signmakers Ltd.

Wybór Pana Łukasza Piec na dostawcę systemu informatycznego okazał się strzałem w dziesiątkę. To doskonały fachowiec i odpowiedzialny wykonawca. Jest terminowy i zawsze dostępny w razie pytań, szybko odpowiada na emaile. Otwarty na sugestie ale i pomagający wybrać najlepsze... »»

Klient: durszlak.pl

Firma POLMAG Sp. z o.o. wyraża swoje zadowolenie a przede wszystkim podziękowanie za wykonaną, usługę firmie GRUPA ŁUKASZ PIEC z siedzibą w Piekarach Śląskich.Firma reprezentowana przez Pana Łukasza Piec w pełni wywiązała się z umowy.Przygotowana szata graficzna... »»

Klient: POLMAG

Pan Łukasz Piec, zamieszkały w Piekarach Śl.***, otrzymał od naszego ośrodka zlecenie wykonania strony internetowej. Strona ta miała być w swoim założeniu oficjalną informacją o naszej placówce, jej zasadach działania, programie rehabilitacji oraz historii i kierunków rozwoju.... »»

Klient: Ośrodek RETO

W sposób profesjonalny zapewnił naszej firmie wsparcie graficzne poprzez wykonanie kilku animacji Flash oraz dodatkowych projektów graficznych. Jesteśmy w pełni zadowoleni ze współpracy z Panem Łukaszem i rekomendujemy współpracę z Nim. Prace zawsze były wykonywane na czas a nasi... »»

Klient: Marcin Marczewski LONDONER

Niniejszym wystawiamy Panu Łukaszowi Piec bardzo dobre referencje, polecając jego usługi w programowaniu stron internetowych i tworzeniu CMS.Dziękujemy Panu Łukaszowi Piec za opracowanie strony internetowej www.available-art.net oraz za przygotowanie do niej CMS, panelu... »»

Klient: Available-Art