Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Gadu Gadu: 1882 Skype: lukasz.piec
Telefon: +48 609 155 573 E-mail: info@lukaszpiec.pl

Masz dodatkowe pytania?

Nie zwlekaj, napisz do nas

96


  • The Electric Picture Co

    The Electric Picture Co

    Jest to jeden z kilku Klientów zagranicznych, akurat ten - z Londynu. Strony internetowa firmy, która zajmuje się DVD recordingiem. Na poczet projektu został wdrożony system zarządzania treścią (CMS), gdzie administrator zarządza tekstem w poszczególnych działach oraz - wedle życzenia -obrazem tła na danej podstronie.

  • Piotr Trysła

    Piotr Trysła

    Laboratorium Sztuki Pi przekazało do realizacji kolejną stronę internetową. Na podstawie dostarczonego projektu graficznego zaimplementowałem mój system CMS oraz napisałem kod (HTML/CSS) całej strony. Na potrzeby prowadzenia bloga, został wdrożony odpowiedni mechanizm, który takowe możliwości daje. Za pomocą panelu administracyjnego Klient może dodawać nowe artykuły, zdjęcia do galerii, wpisy do bloga, edytować treść na poszczególnych podstronach.

  • Grupa Pro-Car

    Grupa Pro-Car

    Przygotowałem odświeżoną wersję serwisu internetowego dla firmy, z którą współpracuję od bardzo dawna. Nowa strona jest nieodzownie związana z nową ofertą Grupy Pro-Car. Serwis internetowy został podzielony na 3 części: sprzedaż samochodów, serwis oraz wynajem samochodów. Całość została oparta o najnowszą wersję mojego systemu CMS. Szczegóły dotyczące ciekawszych funkcji znajdują się w dalszej części opisu...

  • MARK-BUD

    MARK-BUD

    Na zlecenie Firmy dust przygotowałem projekt strony internetowej dla firmy Mark-Bud. Grafik dostarczył projekt graficzny, ja zająłem się jego optymalizacją, cięciem oraz napisaniem kodu. Cała treść strony (informacje w poszczególnych działach) została wprowadzona przez jednego z pracowników Mark-Buda.

  • Available-Art

    Available-Art

    Klient określił swoje wymagania odnośnie designu strony - postawił na prostotę. W mojej gestii było stworzenie systemu zarządzania treścią niniejszego serwisu. Odpowiednio przygotowany panel administracyjny jest w stanie obsłużyć zarówno polską, jak i angielską wersję strony. Available-Art organizuje międzynarodowe wystawy grupowe. Wszystkiemu przyświeca jeden cel - udostępnić sztukę dla szerszej publiczności.


Od stycznia
2010 roku należymy do grona partnerów biznesowych firmy 4people, lidera w kwestii pozycjonowania serwisów internetowych. »»

Referencje Klientów

Łukasz Piec podjął się realizacji wszystkich moich marzeń internetowych. I zrealizował je w 100%.Od samego początku współpraca przebiegała znakomicie, pomimo kontaktu wyłącznie internetowego. Łukasz Piec służy bowiem pomocą, życzliwością, genialnymi rozwiązaniami –... »»

Klient: Olga Gieraga

Chciałbym niniejszym listem zarekomendować profesjonalizm i fachowe podejście do usług, które wykonuje p. Łukasz Piec t. j. Tworzenie stron internetowych. Rozwiązanie zarządzania stroną poprzez panel administracyjny oparty na systemie CMS Jego autorstwa sprawdza się znakomicie i jest... »»

Klient: Meble System Styl

Wybraliśmy Pana Łukasza Piec ponieważ już wcześniej mieliśmy przyjemność współpracować z Jego firmą i wiedzieliśmy, że i tym razem wykaże się on profesjonalizmem przy projektowaniu kolejnego portalu. Naszym celem było wybranie firmy, która stworzy stronę internetową Parku... »»

Klient: PGKS Sp. z o.o.

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować za przelanie naszych marzeń na tysiące linijek kodu. Dzięki temu powstało nasze dzieło: www.Artelis.plCała nasza współpraca ma bardzo serdeczny, a jednocześnie profesjonalny charakter.... »»

Klient: Anna Grabka, ARTELIS

Właściciele klubu Solec z Warszawy dziękują p. Łukaszowi Piec za stworzenie systemu zarządzania treścią strony internetowej CMS dostosowanego specjalnie do potrzeb tej strony (www.solec.waw.pl). Pan Łukasz Piec prezentuje bardzo profesjonalny poziom zarówno samego programowania jak i... »»

Klient: SOLEC

Pan Łukasz Piec, w newralgicznym momencie zapewnił naszej agencji wsparcie w postaci realizacji trzech profesjonalnych banerów wykonanych w technologii flash. Jestem bardzo zadowolony z rozpoczęcia współpracy z Panem Łukaszem, którego zrozumienie aspektów biznesowych przedsięwzięcia,... »»

Klient: Dariusz Jerzy Bischoff

W sposób profesjonalny zapewnił naszej firmie wsparcie graficzne poprzez wykonanie kilku animacji Flash oraz dodatkowych projektów graficznych. Jesteśmy w pełni zadowoleni ze współpracy z Panem Łukaszem i rekomendujemy współpracę z Nim. Prace zawsze były wykonywane na czas a nasi... »»

Klient: Marcin Marczewski LONDONER

Pan Łukasz Piec wykonał dla mnie wirtualną galerię fotograficzną taką o jakiej marzyłam.Został wprowadzony każdy mój pomysł, tak że strona wygląda zgodnie z projektem, który przekazałam Panu Łukaszowi. Współpraca przebiegła bez najmniejszego problemu, doskonały... »»

Klient: Agnieszka Noga

Moja współpraca z Panem Łukaszem Piecem rozpoczęła się od ogłoszenia na grupie internetowej. Z początku swoje zlecenie powierzyłem P. Łukaszowi głównie z powodu doskonałego kontaktu. Błyskawicznie odpowiadał na maile, odbierał telefon, zawsze był „osiągalny”. Wszystkie inne... »»

Klient: Jarosław Grabek, fotograf