Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Gadu Gadu: 1882 Skype: lukasz.piec
Telefon: +48 609 155 573 E-mail: info@lukaszpiec.pl

Masz dodatkowe pytania?

Nie zwlekaj, napisz do nas

96


 • The Electric Picture Co

  The Electric Picture Co

  Jest to jeden z kilku Klientów zagranicznych, akurat ten - z Londynu. Strony internetowa firmy, która zajmuje się DVD recordingiem. Na poczet projektu został wdrożony system zarządzania treścią (CMS), gdzie administrator zarządza tekstem w poszczególnych działach oraz - wedle życzenia -obrazem tła na danej podstronie.

 • Piotr Trysła

  Piotr Trysła

  Laboratorium Sztuki Pi przekazało do realizacji kolejną stronę internetową. Na podstawie dostarczonego projektu graficznego zaimplementowałem mój system CMS oraz napisałem kod (HTML/CSS) całej strony. Na potrzeby prowadzenia bloga, został wdrożony odpowiedni mechanizm, który takowe możliwości daje. Za pomocą panelu administracyjnego Klient może dodawać nowe artykuły, zdjęcia do galerii, wpisy do bloga, edytować treść na poszczególnych podstronach.

 • Grupa Pro-Car

  Grupa Pro-Car

  Przygotowałem odświeżoną wersję serwisu internetowego dla firmy, z którą współpracuję od bardzo dawna. Nowa strona jest nieodzownie związana z nową ofertą Grupy Pro-Car. Serwis internetowy został podzielony na 3 części: sprzedaż samochodów, serwis oraz wynajem samochodów. Całość została oparta o najnowszą wersję mojego systemu CMS. Szczegóły dotyczące ciekawszych funkcji znajdują się w dalszej części opisu...

 • MARK-BUD

  MARK-BUD

  Na zlecenie Firmy dust przygotowałem projekt strony internetowej dla firmy Mark-Bud. Grafik dostarczył projekt graficzny, ja zająłem się jego optymalizacją, cięciem oraz napisaniem kodu. Cała treść strony (informacje w poszczególnych działach) została wprowadzona przez jednego z pracowników Mark-Buda.

 • Available-Art

  Available-Art

  Klient określił swoje wymagania odnośnie designu strony - postawił na prostotę. W mojej gestii było stworzenie systemu zarządzania treścią niniejszego serwisu. Odpowiednio przygotowany panel administracyjny jest w stanie obsłużyć zarówno polską, jak i angielską wersję strony. Available-Art organizuje międzynarodowe wystawy grupowe. Wszystkiemu przyświeca jeden cel - udostępnić sztukę dla szerszej publiczności.


Od stycznia
2010 roku należymy do grona partnerów biznesowych firmy 4people, lidera w kwestii pozycjonowania serwisów internetowych. »»

Referencje Klientów

Pragnę wyrazić słowa uznania wobec prac zrealizowanych w trakcie 3 letniej współpracy z Łukaszem Piec. Współpraca z Łukaszem Piec przebiegała zawsze po mojej myśli, zaskakujące było zawsze to, że Łukasz Piec za każdym razem błyskawicznie pojmował idee powierzanych mu zadań i... »»

Klient: CKiM Adam Radwan

Pan Łukasz Piec, zamieszkały w Piekarach Śl.***, otrzymał od naszego ośrodka zlecenie wykonania strony internetowej. Strona ta miała być w swoim założeniu oficjalną informacją o naszej placówce, jej zasadach działania, programie rehabilitacji oraz historii i kierunków rozwoju.... »»

Klient: Ośrodek RETO

Firma nasza zleciła Panu Łukaszowi Piec wykonanie systemu zarządzania treścią na naszej stronie www.Ze zlecenia Pan Łukasz Piec wywiązał się wzorowo, wykonując doskonałe oprogramowanie w pełni zadowalające nasze oczekiwania.Z pełną odpowiedzialnością polecamy usługi... »»

Klient: Kingsign Signmakers Ltd.

Potwierdzam znakomite wywiązanie się pana Łukasza Piec z przygotowania kampanii bannerowej dla serwisu Gemino.pl oraz mapki interaktywnej dla serwisu Flauma.com.pl.Jego zaangażowanie, terminowość realizacji oraz znakomity warsztat pracy pozwalają polecać mi go jako sprawdzonego... »»

Klient: Code Line

W imieniu firmy FLOR-DEKOR pragnę podziękować Panu Łukaszowi za wykonanie serwisu www.flordekor.pl. Zaangażowanie i profesjonalne podejście do sprawy są w dzisiejszych czasach rzadkością, na szczęście udało mi się nawiązać współpracę z Panem Łukaszem Piec.Pan Łukasz... »»

Klient: FLOR-DEKOR

Z Firmą "Grupa Łukasz Piec" mieliśmy przyjemność rozpocząć współpracę w 2009 roku.Projekt, który chcieliśmy zrealizować wymagał nawiązania współpracy z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, która buduje portale intrnetowe najwyższek klasy, oraz przede wszystkim taką,... »»

Klient: MT Vision S.C.

Nasza firma postanowiła zlecić zaprojektowanie firmowego logotypu . Jedną z osób, które się do nas zgłosiły, był Pan Łukasz Piec. Podjęliśmy współpracę z trzema osobami, projekt Pana Łukasza wypadł zdecydowanie najlepiej. Bardzo szybka realizacja oraz pełna satysfakcja.... »»

Klient: Tango Czarter Club

Niniejszym wystawiamy Panu Łukaszowi Piec bardzo dobre referencje, polecając jego usługi w programowaniu stron internetowych i tworzeniu CMS.Dziękujemy Panu Łukaszowi Piec za opracowanie strony internetowej www.available-art.net oraz za przygotowanie do niej CMS, panelu... »»

Klient: Available-Art

Jak każda porządna firma – i nasza zechciała reklamować się w Internecie. Pracę nad naszą niedoszłą stroną internetową zleciliśmy Panu Łukaszowi Piec, po uprzedniej analizie kilku innych propozycji – portfolio Pana Łukasza zrobiło na nas największej wrażenie, spośród... »»

Klient: ARSE Łukasz Jesis