Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Gadu Gadu: 1882 Skype: lukasz.piec
Telefon: +48 609 155 573 E-mail: info@lukaszpiec.pl

Masz dodatkowe pytania?

Nie zwlekaj, napisz do nas

96


 • The Electric Picture Co

  The Electric Picture Co

  Jest to jeden z kilku Klientów zagranicznych, akurat ten - z Londynu. Strony internetowa firmy, która zajmuje się DVD recordingiem. Na poczet projektu został wdrożony system zarządzania treścią (CMS), gdzie administrator zarządza tekstem w poszczególnych działach oraz - wedle życzenia -obrazem tła na danej podstronie.

 • Piotr Trysła

  Piotr Trysła

  Laboratorium Sztuki Pi przekazało do realizacji kolejną stronę internetową. Na podstawie dostarczonego projektu graficznego zaimplementowałem mój system CMS oraz napisałem kod (HTML/CSS) całej strony. Na potrzeby prowadzenia bloga, został wdrożony odpowiedni mechanizm, który takowe możliwości daje. Za pomocą panelu administracyjnego Klient może dodawać nowe artykuły, zdjęcia do galerii, wpisy do bloga, edytować treść na poszczególnych podstronach.

 • Grupa Pro-Car

  Grupa Pro-Car

  Przygotowałem odświeżoną wersję serwisu internetowego dla firmy, z którą współpracuję od bardzo dawna. Nowa strona jest nieodzownie związana z nową ofertą Grupy Pro-Car. Serwis internetowy został podzielony na 3 części: sprzedaż samochodów, serwis oraz wynajem samochodów. Całość została oparta o najnowszą wersję mojego systemu CMS. Szczegóły dotyczące ciekawszych funkcji znajdują się w dalszej części opisu...

 • MARK-BUD

  MARK-BUD

  Na zlecenie Firmy dust przygotowałem projekt strony internetowej dla firmy Mark-Bud. Grafik dostarczył projekt graficzny, ja zająłem się jego optymalizacją, cięciem oraz napisaniem kodu. Cała treść strony (informacje w poszczególnych działach) została wprowadzona przez jednego z pracowników Mark-Buda.

 • Available-Art

  Available-Art

  Klient określił swoje wymagania odnośnie designu strony - postawił na prostotę. W mojej gestii było stworzenie systemu zarządzania treścią niniejszego serwisu. Odpowiednio przygotowany panel administracyjny jest w stanie obsłużyć zarówno polską, jak i angielską wersję strony. Available-Art organizuje międzynarodowe wystawy grupowe. Wszystkiemu przyświeca jeden cel - udostępnić sztukę dla szerszej publiczności.


Od stycznia
2010 roku należymy do grona partnerów biznesowych firmy 4people, lidera w kwestii pozycjonowania serwisów internetowych. »»

Referencje Klientów

Chciałbym niniejszym listem zarekomendować profesjonalizm i fachowe podejście do usług, które wykonuje p. Łukasz Piec t. j. Tworzenie stron internetowych. Rozwiązanie zarządzania stroną poprzez panel administracyjny oparty na systemie CMS Jego autorstwa sprawdza się znakomicie i jest... »»

Klient: Meble System Styl

Pan Łukasz Piec podjął się stworzenia dla naszej firmy serwisu www opartego o autorski system CMS. Wiele rozwiązań zastosowanych na naszej stronie stworzonych było na indywidualne zamówienie i dostosowane specjalnie do naszych potrzeb. Wdrożenie całego systemu przebiegało bardzo sprawnie... »»

Klient: ENERGO PRO S.C.

Firma POLMAG Sp. z o.o. wyraża swoje zadowolenie a przede wszystkim podziękowanie za wykonaną, usługę firmie GRUPA ŁUKASZ PIEC z siedzibą w Piekarach Śląskich.Firma reprezentowana przez Pana Łukasza Piec w pełni wywiązała się z umowy.Przygotowana szata graficzna... »»

Klient: POLMAG

Przez ostatnie 3 tygodnie Pan Łukasz Piec wykonywał dla mnie projekt oraz realizację strony www. Nasz kontakt odbywał się tylko poprzez internet co zaoszczędziło sporo czasu obydwu stronom. P. Łukasz początkowo zadawał bardzo dużo pytań odnośnie moich oczekiwań co do strony, jej... »»

Klient: Anastazja Gibała

Właściciele klubu Solec z Warszawy dziękują p. Łukaszowi Piec za stworzenie systemu zarządzania treścią strony internetowej CMS dostosowanego specjalnie do potrzeb tej strony (www.solec.waw.pl). Pan Łukasz Piec prezentuje bardzo profesjonalny poziom zarówno samego programowania jak i... »»

Klient: SOLEC

Na potrzeby serwisu www.sixers.e-nba.pl Pan Łukasz Piec zrealizował w technologii Flash logo strony połączone z rozwijanym menu nawigacyjnym. Cała praca została wykonana w wyznaczonym terminie, dokładnie zgodnie z moimi zaleceniami i wskazówkami. Chciałbym pochwalić wykonawcę za... »»

Klient: Tomasz Klimowicz

Łukasz Piec podjął się realizacji wszystkich moich marzeń internetowych. I zrealizował je w 100%.Od samego początku współpraca przebiegała znakomicie, pomimo kontaktu wyłącznie internetowego. Łukasz Piec służy bowiem pomocą, życzliwością, genialnymi rozwiązaniami –... »»

Klient: Olga Gieraga

Wybór Pana Łukasza Piec na dostawcę systemu informatycznego okazał się strzałem w dziesiątkę. To doskonały fachowiec i odpowiedzialny wykonawca. Jest terminowy i zawsze dostępny w razie pytań, szybko odpowiada na emaile. Otwarty na sugestie ale i pomagający wybrać najlepsze... »»

Klient: durszlak.pl

Pan Łukasz Piec, w newralgicznym momencie zapewnił naszej agencji wsparcie w postaci realizacji trzech profesjonalnych banerów wykonanych w technologii flash. Jestem bardzo zadowolony z rozpoczęcia współpracy z Panem Łukaszem, którego zrozumienie aspektów biznesowych przedsięwzięcia,... »»

Klient: Dariusz Jerzy Bischoff