Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Gadu Gadu: 1882 Skype: lukasz.piec
Telefon: +48 609 155 573 E-mail: info@lukaszpiec.pl

Masz dodatkowe pytania?

Nie zwlekaj, napisz do nas

Przez ostatnie 3 tygodnie Pan Łukasz Piec wykonywał dla mnie projekt oraz realizację strony www. Nasz kontakt odbywał się tylko poprzez internet co zaoszczędziło sporo czasu obydwu stronom. P. Łukasz początkowo zadawał bardzo dużo pytań odnośnie moich oczekiwań co do strony, jej charakteru, co ważne język był dostosowany do mojego zakresu wiedzy o komputerze.

Po zapoznaniu się z moją wizją oraz po jej korekcie bardzo szybko został mi przedstawiony projekt zarówno graficzny strony jak i panelu administracyjnego które, po drobnych poprawkach bardzo mi się spodobały, jest to z pewnością efekt początkowego rozpoznania oczekiwań klienta. Panel administracyjny jest ładny graficznie, ale przede wszystkim bardzo łatwy w obsłudze, szczególnie dla laików komputerowych.

Podczas całego czasu realizacji Pan Łukasz był ze mną w stałym kontakcie informując mnie o postępach w pracy oraz doradzał różne rozwiązania.

Z pełną odpowiedzialnością polecam Pana Łukasza Piec, jestem przekonana, iż jest osobą, która spełni oczekiwania najbardziej wymagającego zleceniodawcy.

Zachęcamy do lektury wybranych referencjii