Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Gadu Gadu: 1882 Skype: lukasz.piec
Telefon: +48 609 155 573 E-mail: info@lukaszpiec.pl

Masz dodatkowe pytania?

Nie zwlekaj, napisz do nas

Z Firmą "Grupa Łukasz Piec" mieliśmy przyjemność rozpocząć współpracę w 2009 roku.

Projekt, który chcieliśmy zrealizować wymagał nawiązania współpracy z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, która buduje portale intrnetowe najwyższek klasy, oraz przede wszystkim taką, która nie boi się wielkich wyzwań.

Taką firmę prowadzi Pan Łukasz Piec, który bez wahania podjął się zbudowania dla nas portalu internetowego, który swoimi rozwiązaniami i możliwościami miał przewyższać wszystkie inne strony tego typu, wprowadzając rozwiązania o zaawansowaniu technicznym nie spotykanym dotąd w naszym kraju.

Dziś, gdy projekt został ukończony możemy powiedzieć sobie szczerze, że dokonaliśmy właściwego wyboru stawiając na Pana Łukasza i jego zespół.

Mogliśbyśmy bardzo dużo napisać o niezwykle wysokim poziomie technicznym Pana Łukasza, bardzo indywidualnym podejściu do naszych zleceń, oraz zaangażowaniu, które szczególnie było widoczne, gdy nam samym brakowało pomysłów przy niektórych rozwiązaniach, które chcieliśmy zastosować. MOglibyśmy opisać doskonały kontakt jaki był między nami podczas realizacji projektu, ale to wszystko jest tak naprawdę niepotrzebne.

Wystarczy spojrzeć na owoc pracy firmy Pana Łukasza, na stronę TwojaSala.pl by dostrzec to z czego dziś nasza firma jest bardzo dumna, a co nie było by możliwe gdyby nie wspólna współpraca.

Chyba nie bylibyśmy do końca szczerzy, gdybyśmy powiedzieli, że rekomendujemy firmę Grupa Łukasz Piec. My wręcz namawiamy do korzystania z usług Pana Łukasza, gdyż po to też przecież są tutaj Państwo i czytają te rekomendację, prawda? Szukają Państwo Profesjonalistów, tak jak my kiedyś szukaliśmy.

My znaleźliśmy.

MT Vision S.C.

Zachęcamy do lektury wybranych referencjii