Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Gadu Gadu: 1882 Skype: lukasz.piec
Telefon: +48 609 155 573 E-mail: info@lukaszpiec.pl

Masz dodatkowe pytania?

Nie zwlekaj, napisz do nas

21


 • Sklep internetowy Modna Kuchnia

  Koszyk oparty o Cookie, przechowalnia produktów, innowacyjne podejście do katalogu produktów.

  Sklep internetowy Modna Kuchnia

  Indywidualne przedziały cenowe dla każdej z kategorii, możliwość przyporządkowania jednego produktu do kilku kategorii oraz oceny każdego z produktów (zarówno słowne, jak i w skali od 1 do 5) - to i wiele więcej, to efekt współpracy z lokalną firmą SoTi.

 • AstroBiznes - Klub Astrologii Finansowej

  Wdrożenie kompletnego pakietu integracyjnego - forum phpBB zostało połączone z bazą użytkowników serwisu internetowego. Wspólny system rejestracji, logowania oraz obsługa profilu.

  AstroBiznes - Klub Astrologii Finansowej

  Klub Astrologii Finansowej jest dobrowolnym stowarzyszeniem internautów. Każdy z Członków Klubu ma prawo zachować anonimowość, przedstawiając się pseudonimem. Siedziba Klubu jest wirtualna, uświęcając w ten sposób zasady panujące w Internecie.

 • Mistrzostwa Europy Kobiet w Piłce Siatkowej 2009r.

  Mistrzostwa Europy Kobiet w Piłce Siatkowej 2009r.

  O pierwszeństwo do tego projektu walczyliśmy od dawna. Przedstawiona oferta przekonała odpowiednie władze i stało się - powstał serwis internetowy Mistrzostw Europy Kobiet w Piłce Siatkowej 2009! Trzeba zaznaczyć, że serwis internetowy będzie rozwijany cały czas, do rozpoczęcia Mistrzostw (we wrześniu 2009 r.), w trakcie ich trwania oraz jakiś czas po ich zakończeniu.

 • Chantal - kosmetyki fryzjerskie

  Chantal - kosmetyki fryzjerskie

  Sklep internetowy Chantal, to kolejny projekt powstały w oparciu o stałą współpracę, jaką prowadzę z tą firmą. Osoby zainteresowane zapraszam do kart takich projektów, jak Top Professional lub Prosalon.Warto wspomnieć, iż przygotowany sklep Chantal Cosmetics działa w oparciu o najnowszą wersję mojej aplikacji E-SKLEP.


Od stycznia
2010 roku należymy do grona partnerów biznesowych firmy 4people, lidera w kwestii pozycjonowania serwisów internetowych. »»

Referencje Klientów

Pan Łukasz Piec wykonał dla mnie wirtualną galerię fotograficzną taką o jakiej marzyłam.Został wprowadzony każdy mój pomysł, tak że strona wygląda zgodnie z projektem, który przekazałam Panu Łukaszowi. Współpraca przebiegła bez najmniejszego problemu, doskonały... »»

Klient: Agnieszka Noga

Centrum Turystyki Spółdzielni Pracy „Oświata” w Katowicach zleciło stworzenie przyjaznej klientowi witryny internetowej prezentującej ofertę Ośrodka Kolonijno - Wczasowego „Słoneczko” oraz ofertę wypoczynku dla juniorów i seniorów. Pan Łukasz Piec wykazał się rzetelnością i... »»

Klient: OŚWIATA KATOWICE

Łukasz Piec współpracuje z Grupą Codex w zakresie realizacji portalu Akademia Polskiej Siatkówki. W ramach projektu wykonany został portal internetowy wraz z projektem graficznym serwisu; wdrożony został system zarządzania treścią (CMS) według przygotowanej specyfikacji... »»

Klient: Grupa Codex

Pan Łukasz Piec wykonał dla mnie rozbudowany serwis internetowy wraz z modułem obsługującym sprzedaż i kontakty z klientami. Praca wykonana została bardzo dobrze. Również jakość zrealizowanych zadań nie budzi zastrzeżeń.Podkreślam profesjonalizm i wysokie kompetencje zawodowe... »»

Klient: SOCRATES

Około 30 października 2006 roku doszedłem do porozumienia z Panem Łukaszem Piec w kwestii przygotowania aplikacji do obsługi klientów pod kątem logistycznym. Ustaliliśmy termin do 15 listopada. Aplikacja została ukończona i gotowa do działania przed terminem.Pana Łukasza... »»

Klient: PHU NORTON

Pan Łukasz Piec bardzo szybko i rzetelnie zrealizował powierzony mu projekt. Mogłem wybrać jedną z kilku ciekawych propozycji. Cała kompozycja jest dobrze zaprojektowana, łatwo można wprowadzić ewentualne małe zmiany. Etykieta bardzo mi się podoba. W przyszłości chętnie skorzystam z... »»

Klient: ZŁOTY KURCZAK

Firma PEM Medic wyraża swoje wielkie zadowolenie ze współpracy z Panem Łukaszem Piec.Łukasz Piec to profesjonalista w swojej branży, doskonale rozumie potrzeby Klienta i zawsze proponuje optymalne rozwiązania. Podczas tworzenia projektu utrzymywaliśmy stały kontakt, na bieżąco... »»

Klient: PEM MEDIC

Niniejszym wystawiamy Panu Łukaszowi Piec bardzo dobre referencje, polecając jego usługi w programowaniu stron internetowych i tworzeniu CMS.Dziękujemy Panu Łukaszowi Piec za opracowanie strony internetowej www.available-art.net oraz za przygotowanie do niej CMS, panelu... »»

Klient: Available-Art

Pan Łukasz Piec, w newralgicznym momencie zapewnił naszej agencji wsparcie w postaci realizacji trzech profesjonalnych banerów wykonanych w technologii flash. Jestem bardzo zadowolony z rozpoczęcia współpracy z Panem Łukaszem, którego zrozumienie aspektów biznesowych przedsięwzięcia,... »»

Klient: Dariusz Jerzy Bischoff