Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Gadu Gadu: 1882 Skype: lukasz.piec
Telefon: +48 609 155 573 E-mail: info@lukaszpiec.pl

Masz dodatkowe pytania?

Nie zwlekaj, napisz do nas

21


 • Sklep internetowy Modna Kuchnia

  Koszyk oparty o Cookie, przechowalnia produktów, innowacyjne podejście do katalogu produktów.

  Sklep internetowy Modna Kuchnia

  Indywidualne przedziały cenowe dla każdej z kategorii, możliwość przyporządkowania jednego produktu do kilku kategorii oraz oceny każdego z produktów (zarówno słowne, jak i w skali od 1 do 5) - to i wiele więcej, to efekt współpracy z lokalną firmą SoTi.

 • AstroBiznes - Klub Astrologii Finansowej

  Wdrożenie kompletnego pakietu integracyjnego - forum phpBB zostało połączone z bazą użytkowników serwisu internetowego. Wspólny system rejestracji, logowania oraz obsługa profilu.

  AstroBiznes - Klub Astrologii Finansowej

  Klub Astrologii Finansowej jest dobrowolnym stowarzyszeniem internautów. Każdy z Członków Klubu ma prawo zachować anonimowość, przedstawiając się pseudonimem. Siedziba Klubu jest wirtualna, uświęcając w ten sposób zasady panujące w Internecie.

 • Mistrzostwa Europy Kobiet w Piłce Siatkowej 2009r.

  Mistrzostwa Europy Kobiet w Piłce Siatkowej 2009r.

  O pierwszeństwo do tego projektu walczyliśmy od dawna. Przedstawiona oferta przekonała odpowiednie władze i stało się - powstał serwis internetowy Mistrzostw Europy Kobiet w Piłce Siatkowej 2009! Trzeba zaznaczyć, że serwis internetowy będzie rozwijany cały czas, do rozpoczęcia Mistrzostw (we wrześniu 2009 r.), w trakcie ich trwania oraz jakiś czas po ich zakończeniu.

 • Chantal - kosmetyki fryzjerskie

  Chantal - kosmetyki fryzjerskie

  Sklep internetowy Chantal, to kolejny projekt powstały w oparciu o stałą współpracę, jaką prowadzę z tą firmą. Osoby zainteresowane zapraszam do kart takich projektów, jak Top Professional lub Prosalon.Warto wspomnieć, iż przygotowany sklep Chantal Cosmetics działa w oparciu o najnowszą wersję mojej aplikacji E-SKLEP.


Od stycznia
2010 roku należymy do grona partnerów biznesowych firmy 4people, lidera w kwestii pozycjonowania serwisów internetowych. »»

Referencje Klientów

Łukasz Piec podjął się realizacji wszystkich moich marzeń internetowych. I zrealizował je w 100%.Od samego początku współpraca przebiegała znakomicie, pomimo kontaktu wyłącznie internetowego. Łukasz Piec służy bowiem pomocą, życzliwością, genialnymi rozwiązaniami –... »»

Klient: Olga Gieraga

Niniejszym wystawiamy Panu Łukaszowi Piec bardzo dobre referencje, polecając jego usługi w programowaniu stron internetowych i tworzeniu CMS.Dziękujemy Panu Łukaszowi Piec za opracowanie strony internetowej www.available-art.net oraz za przygotowanie do niej CMS, panelu... »»

Klient: Available-Art

Nasza firma postanowiła zlecić zaprojektowanie firmowego logotypu . Jedną z osób, które się do nas zgłosiły, był Pan Łukasz Piec. Podjęliśmy współpracę z trzema osobami, projekt Pana Łukasza wypadł zdecydowanie najlepiej. Bardzo szybka realizacja oraz pełna satysfakcja.... »»

Klient: Tango Czarter Club

Łukasz Piec to profesjonalizm, szybkość, rzetelność i genialna obsługa Klienta. Po raz pierwszy spotkałem się z tak dużym profesjonalizmem w Internecie i szczerze polecam tego człowieka wszystkim tym, którym zależy  na fachowości, szybkości i odpowiednich rezultatach.... »»

Klient: MPEducation

Moja współpraca z Panem Łukaszem Piecem rozpoczęła się od ogłoszenia na grupie internetowej. Z początku swoje zlecenie powierzyłem P. Łukaszowi głównie z powodu doskonałego kontaktu. Błyskawicznie odpowiadał na maile, odbierał telefon, zawsze był „osiągalny”. Wszystkie inne... »»

Klient: Jarosław Grabek, fotograf

Pragnę wyrazić słowa uznania wobec prac zrealizowanych w trakcie 3 letniej współpracy z Łukaszem Piec. Współpraca z Łukaszem Piec przebiegała zawsze po mojej myśli, zaskakujące było zawsze to, że Łukasz Piec za każdym razem błyskawicznie pojmował idee powierzanych mu zadań i... »»

Klient: CKiM Adam Radwan

Podjęcie współpracy z firmą GRUPA ŁUKASZ PIEC, zaliczam do najbardziej trafnych decyzji podjętych przy organizacji Mistrzostw Europy Kobiet w Piłce Siatkowej 2009. Strona internetowa stworzona i w pełni realizowana przez firmę GRUPA ŁUKASZ PIEC zyskała uznanie nie tylko w kraju, ale i za... »»

Klient: Polski Związek Piłki Siatkowej PZPS

Referencja dotyczącą aplikacji newslettera.Pan Łukasz Piec wykonał na nasze zamówienie aplikację do wysyłki newslettera. Jest to narzędzie, które rozwiązało nasze wcześniejsze problemy związane z wysyłką z tradycyjnych... »»

Klient: Zak-Branicka Gallery

Wybraliśmy Pana Łukasza Piec ponieważ już wcześniej mieliśmy przyjemność współpracować z Jego firmą i wiedzieliśmy, że i tym razem wykaże się on profesjonalizmem przy projektowaniu kolejnego portalu. Naszym celem było wybranie firmy, która stworzy stronę internetową Parku... »»

Klient: PGKS Sp. z o.o.