Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Gadu Gadu: 1882 Skype: lukasz.piec
Telefon: +48 609 155 573 E-mail: info@lukaszpiec.pl

Masz dodatkowe pytania?

Nie zwlekaj, napisz do nas

21


 • Sklep internetowy Modna Kuchnia

  Koszyk oparty o Cookie, przechowalnia produktów, innowacyjne podejście do katalogu produktów.

  Sklep internetowy Modna Kuchnia

  Indywidualne przedziały cenowe dla każdej z kategorii, możliwość przyporządkowania jednego produktu do kilku kategorii oraz oceny każdego z produktów (zarówno słowne, jak i w skali od 1 do 5) - to i wiele więcej, to efekt współpracy z lokalną firmą SoTi.

 • AstroBiznes - Klub Astrologii Finansowej

  Wdrożenie kompletnego pakietu integracyjnego - forum phpBB zostało połączone z bazą użytkowników serwisu internetowego. Wspólny system rejestracji, logowania oraz obsługa profilu.

  AstroBiznes - Klub Astrologii Finansowej

  Klub Astrologii Finansowej jest dobrowolnym stowarzyszeniem internautów. Każdy z Członków Klubu ma prawo zachować anonimowość, przedstawiając się pseudonimem. Siedziba Klubu jest wirtualna, uświęcając w ten sposób zasady panujące w Internecie.

 • Mistrzostwa Europy Kobiet w Piłce Siatkowej 2009r.

  Mistrzostwa Europy Kobiet w Piłce Siatkowej 2009r.

  O pierwszeństwo do tego projektu walczyliśmy od dawna. Przedstawiona oferta przekonała odpowiednie władze i stało się - powstał serwis internetowy Mistrzostw Europy Kobiet w Piłce Siatkowej 2009! Trzeba zaznaczyć, że serwis internetowy będzie rozwijany cały czas, do rozpoczęcia Mistrzostw (we wrześniu 2009 r.), w trakcie ich trwania oraz jakiś czas po ich zakończeniu.

 • Chantal - kosmetyki fryzjerskie

  Chantal - kosmetyki fryzjerskie

  Sklep internetowy Chantal, to kolejny projekt powstały w oparciu o stałą współpracę, jaką prowadzę z tą firmą. Osoby zainteresowane zapraszam do kart takich projektów, jak Top Professional lub Prosalon.Warto wspomnieć, iż przygotowany sklep Chantal Cosmetics działa w oparciu o najnowszą wersję mojej aplikacji E-SKLEP.


Od stycznia
2010 roku należymy do grona partnerów biznesowych firmy 4people, lidera w kwestii pozycjonowania serwisów internetowych. »»

Referencje Klientów

Szanowni Państwo,Do współpracy z Panem Łukaszem zmusiła mnie niejako własna niekompetencja w zakresie jakiejkolwiek wiedzy informatycznej. Strona www stworzona pół roku wcześniej na potrzeby hostelu Elephant on the Moon w Krakowie okazała... »»

Klient: Katarzyna Kura

Pan Łukasz Piec wykonał dla mnie rozbudowany serwis internetowy wraz z modułem obsługującym sprzedaż i kontakty z klientami. Praca wykonana została bardzo dobrze. Również jakość zrealizowanych zadań nie budzi zastrzeżeń.Podkreślam profesjonalizm i wysokie kompetencje zawodowe... »»

Klient: SOCRATES

Moja współpraca z Panem Łukaszem Piecem rozpoczęła się od ogłoszenia na grupie internetowej. Z początku swoje zlecenie powierzyłem P. Łukaszowi głównie z powodu doskonałego kontaktu. Błyskawicznie odpowiadał na maile, odbierał telefon, zawsze był „osiągalny”. Wszystkie inne... »»

Klient: Jarosław Grabek, fotograf

Firma POLMAG Sp. z o.o. wyraża swoje zadowolenie a przede wszystkim podziękowanie za wykonaną, usługę firmie GRUPA ŁUKASZ PIEC z siedzibą w Piekarach Śląskich.Firma reprezentowana przez Pana Łukasza Piec w pełni wywiązała się z umowy.Przygotowana szata graficzna... »»

Klient: POLMAG

Niniejszym chciałbym polecić usługi firmy Grupa Łukasz Piec w zakresie tworzenia biurowych aplikacji dostosowanych bezpośrednio do potrzeb klientów. Zlecenie powierzone firmie Grupa Łukasz Piec wymagało kreatywności oraz elastyczności w działaniu.Aplikacja stworzona przez firmę... »»

Klient: BabyCam Paweł Chodkowski

Fundacja na Rzecz Kobiet JA KOBIETA wyraża ogromne zadowolenie ze współpracy z Panem Łukaszem Piec.Pan Łukasz Piec wykonał dla Fundacji stronę internetową opartą o program zarządzania treścią.Usługa została wykonana terminowo, z ogromną... »»

Klient: Fundacja JA KOBIETA

Jako organizatorzy Franciszkańskich Spotkań Młodych w Kalwarii Pacławskiej oraz odpowiedzialni za Centrum Franciszkańskie San Damiano w Krakowie potwierdzamy wysoki stopień kwalifikacji w zakresie kreowania stron internetowych Pana Łukasza Piec.Współpracę z p. Łukaszem... »»

Klient: Zakon Franciszkanów

Pragnę wyrazić słowa uznania wobec prac zrealizowanych w trakcie 3 letniej współpracy z Łukaszem Piec. Współpraca z Łukaszem Piec przebiegała zawsze po mojej myśli, zaskakujące było zawsze to, że Łukasz Piec za każdym razem błyskawicznie pojmował idee powierzanych mu zadań i... »»

Klient: CKiM Adam Radwan

Na wybór Pana Łukasza Piec jako wykonawcę projektu budowy nowego wizerunku firmy Proximus w Internecie miały wpływ jego doświadczenie w dziedzinie projektowania rozwiązań informatycznych, profesjonalizm, a także wysoka estetyka tworzonych projektów graficznych.Pan Łukasz Piec... »»

Klient: Proximus S. A.