Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Gadu Gadu: 1882 Skype: lukasz.piec
Telefon: +48 609 155 573 E-mail: info@lukaszpiec.pl

Masz dodatkowe pytania?

Nie zwlekaj, napisz do nas

21


 • Sklep internetowy Modna Kuchnia

  Koszyk oparty o Cookie, przechowalnia produktów, innowacyjne podejście do katalogu produktów.

  Sklep internetowy Modna Kuchnia

  Indywidualne przedziały cenowe dla każdej z kategorii, możliwość przyporządkowania jednego produktu do kilku kategorii oraz oceny każdego z produktów (zarówno słowne, jak i w skali od 1 do 5) - to i wiele więcej, to efekt współpracy z lokalną firmą SoTi.

 • AstroBiznes - Klub Astrologii Finansowej

  Wdrożenie kompletnego pakietu integracyjnego - forum phpBB zostało połączone z bazą użytkowników serwisu internetowego. Wspólny system rejestracji, logowania oraz obsługa profilu.

  AstroBiznes - Klub Astrologii Finansowej

  Klub Astrologii Finansowej jest dobrowolnym stowarzyszeniem internautów. Każdy z Członków Klubu ma prawo zachować anonimowość, przedstawiając się pseudonimem. Siedziba Klubu jest wirtualna, uświęcając w ten sposób zasady panujące w Internecie.

 • Mistrzostwa Europy Kobiet w Piłce Siatkowej 2009r.

  Mistrzostwa Europy Kobiet w Piłce Siatkowej 2009r.

  O pierwszeństwo do tego projektu walczyliśmy od dawna. Przedstawiona oferta przekonała odpowiednie władze i stało się - powstał serwis internetowy Mistrzostw Europy Kobiet w Piłce Siatkowej 2009! Trzeba zaznaczyć, że serwis internetowy będzie rozwijany cały czas, do rozpoczęcia Mistrzostw (we wrześniu 2009 r.), w trakcie ich trwania oraz jakiś czas po ich zakończeniu.

 • Chantal - kosmetyki fryzjerskie

  Chantal - kosmetyki fryzjerskie

  Sklep internetowy Chantal, to kolejny projekt powstały w oparciu o stałą współpracę, jaką prowadzę z tą firmą. Osoby zainteresowane zapraszam do kart takich projektów, jak Top Professional lub Prosalon.Warto wspomnieć, iż przygotowany sklep Chantal Cosmetics działa w oparciu o najnowszą wersję mojej aplikacji E-SKLEP.


Od stycznia
2010 roku należymy do grona partnerów biznesowych firmy 4people, lidera w kwestii pozycjonowania serwisów internetowych. »»

Referencje Klientów

Wybór Pana Łukasza Piec na dostawcę systemu informatycznego okazał się strzałem w dziesiątkę. To doskonały fachowiec i odpowiedzialny wykonawca. Jest terminowy i zawsze dostępny w razie pytań, szybko odpowiada na emaile. Otwarty na sugestie ale i pomagający wybrać najlepsze... »»

Klient: durszlak.pl

Pan Łukasz Piec wykonał dla mnie rozbudowany serwis internetowy wraz z modułem obsługującym sprzedaż i kontakty z klientami. Praca wykonana została bardzo dobrze. Również jakość zrealizowanych zadań nie budzi zastrzeżeń.Podkreślam profesjonalizm i wysokie kompetencje zawodowe... »»

Klient: SOCRATES

Około 30 października 2006 roku doszedłem do porozumienia z Panem Łukaszem Piec w kwestii przygotowania aplikacji do obsługi klientów pod kątem logistycznym. Ustaliliśmy termin do 15 listopada. Aplikacja została ukończona i gotowa do działania przed terminem.Pana Łukasza... »»

Klient: PHU NORTON

Pan Łukasz Piec bardzo szybko i rzetelnie zrealizował powierzony mu projekt. Mogłem wybrać jedną z kilku ciekawych propozycji. Cała kompozycja jest dobrze zaprojektowana, łatwo można wprowadzić ewentualne małe zmiany. Etykieta bardzo mi się podoba. W przyszłości chętnie skorzystam z... »»

Klient: ZŁOTY KURCZAK

Tą drogą chcemy wyrazić naszą wdzięczność, uznanie i przekazać, że poznanie Pana sprawiło nam dużą satysfakcję i przyjemność. Pierwszy kontakt, to bezinteresowna, błyskawiczna i rzeczowa pomoc Pana Łukasza na Grupie Dyskusyjnej pl.comp.lang.php, potem kilka dni wspaniałej pracy. W... »»

Klient: COMVIDEO P.U.H.

Pan Łukasz Piec, w newralgicznym momencie zapewnił naszej agencji wsparcie w postaci realizacji trzech profesjonalnych banerów wykonanych w technologii flash. Jestem bardzo zadowolony z rozpoczęcia współpracy z Panem Łukaszem, którego zrozumienie aspektów biznesowych przedsięwzięcia,... »»

Klient: Dariusz Jerzy Bischoff

Łukasz Piec współpracuje z Grupą Codex w zakresie realizacji portalu Akademia Polskiej Siatkówki. W ramach projektu wykonany został portal internetowy wraz z projektem graficznym serwisu; wdrożony został system zarządzania treścią (CMS) według przygotowanej specyfikacji... »»

Klient: Grupa Codex

Centrum Turystyki Spółdzielni Pracy „Oświata” w Katowicach zleciło stworzenie przyjaznej klientowi witryny internetowej prezentującej ofertę Ośrodka Kolonijno - Wczasowego „Słoneczko” oraz ofertę wypoczynku dla juniorów i seniorów. Pan Łukasz Piec wykazał się rzetelnością i... »»

Klient: OŚWIATA KATOWICE

Właściciele klubu Solec z Warszawy dziękują p. Łukaszowi Piec za stworzenie systemu zarządzania treścią strony internetowej CMS dostosowanego specjalnie do potrzeb tej strony (www.solec.waw.pl). Pan Łukasz Piec prezentuje bardzo profesjonalny poziom zarówno samego programowania jak i... »»

Klient: SOLEC